Kinderek - Centrum Zabaw Dla Dzieci - URODZINY - Wprowadzenie
<a href="http://kinderek.com.pl/news,10,mega-promocja-urodzinowa.html" target="_self" title="MEGA PROMOCJA URODZINOWA"><div class="newsik"><h1>MEGA PROMOCJA URODZINOWA</h1><p><span style="font-size: large;">URODZINY OD PON-CZW ZA <strong>309</strong> ZŁ DLA <strong>17</strong> DZIECI</span></p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,59,nowe-atrakcje-dla-maluszkow-.html" target="_self" title="NOWE ATRAKCJE DLA MALUSZKÓW "><div class="newsik"><h1>NOWE ATRAKCJE DLA MALUSZKÓW </h1><p>Specjalnie z myślą o najmłodszych klientach uruchomiliśmy dwie salki malucha z nowymi atrakcjami!!! Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć;-)</p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,14,caly-dzien-zabawy-juz-od-14-pln-!!!!.html" target="_self" title="CAŁY DZIEŃ ZABAWY JUŻ OD 14 PLN !!!!"><div class="newsik"><h1>CAŁY DZIEŃ ZABAWY JUŻ OD 14 PLN !!!!</h1><p>&nbsp;Oferta obowiązuje od pn-pt. Zapraszamy</p></div></a>

NEWSLETTER

Dopisz się, aby otrzymywać
najświeższe wiadomości.

URODZINY - Wprowadzenie

Drogi rodzicu, zbliża się termin urodzin Twojego dziecka? Chcesz zrobic mu mega niespodziankę? Wypraw przyjęcie urodzinowe w Centrum Zabaw Kinderek.

Nasze doświadczenie daje gwarancję najlepszej zabawy, niezapomnianych wspomnień oraz bezpieczeństwa.

Oficjalna część przyjęcia(koronacja jubilata, tort, poczęstunek) odbywa się w pięknej sali urodzinowej, która została wykonana w unikalnej technice. Ściany pełne tropikalnych motywów intensywnie świecą, przenosząc dzieci w morski świat pełen niesamowitych wrażeń. Polecamy ubrać Jubilata na biało, a efekt będzie jeszcze ciekawszy;-)

Dla opiekunów gości urodzinowych przygotowaliśmy specjalną salę, gdzie można w ciszy zrelaksować się przy filiżance kawy illy, a ekran na ścianie umożliwia rodzicom podgląd tego co dzieje się w czterech salach do zabaw, bez ruszania się z fotela;-) Rodzicu, możesz przynieść słodkości i zaprosić również swoich znajomych, aby świętować razem ten wyjątkowy dzień!!!

Sala urodzinowa:Sala dla rodziców:

 

GALERIA
WIRTUALNA WYCIECZKA
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy codziennie:
poniedziałek - piątek godz. 12.00 - 20.00
sobota, niedziela 10.00 - 20.00

Toruń, ul. Chrobrego 93
Tel. 503-090-135
e-mail: kinderek@kinderek.com.pl

Znajdź nas na facebook