Kinderek - Centrum Zabaw Dla Dzieci - KINDEREK - Zasady korzystania z obiektu
<a href="http://kinderek.com.pl/news,64,nowa-strefa-zabaw-kinderek.html" target="_self" title="Nowa Strefa zabaw Kinderek"><div class="newsik"><h1>Nowa Strefa zabaw Kinderek</h1><p>Powracamy do zabawy po całym roku nieobecności. W trosce o Państwa komfort przygotowaliśmy i oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowy budynek, w kt&oacute;rym znajduje się strefa zabaw Kinderek oraz kawiarnia-lodziarnia Nova Lodova. Stworzyliśmy budynek nowoczesny, w pełni wentylowany i klimatyzowany. Postawiliśmy zar&oacute;wno na komfort rodzica, jak i dziecka. W obiekcie znajduje się pok&oacute;j mamy z dzieckiem, komfortowa kawiarnia dla rodzic&oacute;w, sala zabaw dla maluszk&oacute;w oraz duża sala z pięciopiętrową konstrukcją do zabaw i trampolinami. Zapraszamy</p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,63,strefa-zabaw-kinderek-otwarta.html" target="_self" title="Strefa zabaw Kinderek otwarta"><div class="newsik"><h1>Strefa zabaw Kinderek otwarta</h1><p>Zapraszamy do zabawy:</p>
<p>pn-pt 12-20</p>
<p>sb,ndz 11-20</p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,62,wymarzone-przyjecia-urodzinowe-.html" target="_self" title="WYMARZONE PRZYJĘCIA URODZINOWE "><div class="newsik"><h1>WYMARZONE PRZYJĘCIA URODZINOWE </h1><p>Pragniemy przedstawić Państwu ofertę przyjęć urodzinowych. Dla każdego dziecka dzień urodzin to bardzo ważna i długooczekiwana chwila. Skorzystajcie Państwo z naszego doświadczenia, a urodzinki będą z pewnością niezapomniane i udane&nbsp;</p></div></a>

NEWSLETTER

Dopisz się, aby otrzymywać
najświeższe wiadomości.

KINDEREK - Zasady korzystania z obiektu

Przedstawiamy Państwu zasady korzystania z naszego obiektu, które zostały opracowane w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

1. Do sali zabaw może wejść wyłącznie dziecko/opiekun zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
2. Z usług sali zabaw nie mogą korzystać dzieci, które zamieszkują w domu z osobą przebywającą na kwarantannie lub osobą poddaną izolacji w warunkach domowych.
3. Każda osoba dorosła wchodząca do sali rozrywki musi zdezynfekować ręce przy wejściu płynem dezynfekującym.
4. Należy regularnie myć ręce wodą z mydłem oraz dopilnować, aby robiły to dzieci, szczególnie przed wejściem na teren sali i po wyjściu z niej.
5. Przed wejściem do sali zabaw obowiązuje nakaz zdjęcia obuwia i zmiany skarpetek na czyste, nieużywane dostosowane do wymogów bezpieczeństwa konkretnej sali zabaw (skarpetki antypoślizgowe), a opiekunowie zobowiązani są do zakładania ochraniaczy na obuwie.
6. Dziecko nie powinno zabierać do sali zabaw swoich zabawek i innych domowych przedmiotów.
7. Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust przez pracowników oraz opiekunów dzieci. Przy czym maseczki można ściągnąć w części kawiarnianej siedząc przy stoliku.
8. Utrzymanie dystansu pomiędzy osobami wynoszącego minimum 2 metry.

  


GALERIA
WIRTUALNA WYCIECZKA
AKTUALNOŚCI

Toruń, ul. Chrobrego 93
Tel. 503-090-135
e-mail: kinderek@kinderek.com.pl

Znajdź nas na facebook