Kinderek - Centrum Zabaw Dla Dzieci - URODZINY - Regulamin
<a href="http://kinderek.com.pl/news,10,mega-promocja-urodzinowa.html" target="_self" title="MEGA PROMOCJA URODZINOWA"><div class="newsik"><h1>MEGA PROMOCJA URODZINOWA</h1><p><span style="font-size: large;">URODZINY OD PON-CZW ZA <strong>309</strong> ZŁ DLA <strong>17</strong> DZIECI</span></p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,59,nowe-atrakcje-dla-maluszkow-.html" target="_self" title="NOWE ATRAKCJE DLA MALUSZKÓW "><div class="newsik"><h1>NOWE ATRAKCJE DLA MALUSZKÓW </h1><p>Specjalnie z myślą o najmłodszych klientach uruchomiliśmy dwie salki malucha z nowymi atrakcjami!!! Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć;-)</p></div></a> <a href="http://kinderek.com.pl/news,14,caly-dzien-zabawy-juz-od-14-pln-!!!!.html" target="_self" title="CAŁY DZIEŃ ZABAWY JUŻ OD 14 PLN !!!!"><div class="newsik"><h1>CAŁY DZIEŃ ZABAWY JUŻ OD 14 PLN !!!!</h1><p>&nbsp;Oferta obowiązuje od pn-pt. Zapraszamy</p></div></a>

NEWSLETTER

Dopisz się, aby otrzymywać
najświeższe wiadomości.

URODZINY - Regulamin

 1. Przyjęcie urodzinowe/imieninowe odbywa się w Centrum Zabaw Kinderek w Toruniu przy ul. Chrobrego 93.
 2. Przyjęcie urodzinowe/imieninowe organizowane jest po podpisaniu umowy organizacji przyjęcia, regulaminu przyjęcia urodzinowego/imieninowego oraz wpłaceniu zadatku gotówką.
 3. Zadatek wpłacany jest przez zamawiającego na konkretny termin i jest bezzwrotny.
 4. Wysokość zadatku wynosi 100 PLN.
 5. W święta obowiązują ceny takie jak w sobotę i niedzielę.
 6. Za organizatora przyjęcia urodzinowego/imieninowego uważa się osobę, która dokonuje rezerwacji takiego przyjęcia i w imieniu własnym bądź w imieniu solenizanta/jubilata zaprasza na nie gości (dzieci i ich rodziców/opiekunów prawnych).
 7. Centrum Zabaw Kinderek zapewnia animatora do obsługi imprezy.
 8. Animator prowadzący przyjęcie urodzinowe informuje organizatora przyjęcia o przewidywanym harmonogramie imprezy.
 9. Animator prowadzący przyjęcie urodzinowe decyduje o przebiegu urodzin i może w każdym czasie zmienić wstępny harmonogram imprezy.
 10. Organizator przyjęcia opuszcza obiekt po uprzednim przekazaniu dzieci uczestniczących w przyjęciu ich prawnym opiekunom.
 11. Organizator urodzin/imienin jest odpowiedzialny za solenizanta/jubilata oraz jego gości oraz sprawuje nad nimi pieczę.
 12. Przyjęcie trwa 2 h (czas liczony jest od godziny ustalonej w umowie, a nie od momentu zebrania się gości). 
 13. Uczestnicy przyjęcia urodzinowego wchodzą na teren placu zabaw o określonej w umowie godzinie rozpoczęcia przyjęcia urodzinowego, po zaproszeniu przez animatora zabaw.
 14. Od rodziców jubilata oraz rodziców zaproszonych gości nie pobiera się opłaty wejściowej.
 15. W Centrum Zabaw Kinderek obowiązuje zakaz wnoszenia  jedzenia i picia (wyjątkiem jest tort urodzinowy dla dzieci oraz ciasto dla dorosłych).
 16. Centrum Zabaw Kinderek  zezwala na dostarczenie tortu przez organizatora przyjęcia, jednak nie ponosi za niego odpowiedzialności.
 17. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywany wyłącznie w sali urodzinowej.
 18. Poczęstunek przygotowany w sali urodzinowej jest poczęstunkiem wyłącznie dla dzieci i nie podlega wydaniu po zakończonej imprezie (odnosi się to także do napoi).
 19. Standardowo w sali urodzinowej przygotowane są 23 nakrycia. W przypadku zgłoszenia większej liczby dzieci niż 23, co wiąże się z dodatkowym kosztem przystosowania sali urodzinowej, pobierany jest zadatek w wysokości 50 PLN. Jeśli w przyjęciu weźmie udział chociaż 24 dzieci, zadatek zostanie rozliczony na poczet imprezy. W przeciwnym razie, jeśli po imprezie okaże się, że nie przybyło więcej niż 23 dzieci, zadatek przepada. 
 20. Powyżej 17 osób opłata za kolejnych gości pobierana jest tylko za rzeczywistą liczbę przybyłych gości urodzinowych (jeśli zgłoszono np. 19 dzieci, a przybyło 17, płaci się za 17 dzieci).
 21. Wszelkie zmiany dotyczące ilości zaproszonych dzieci czy opcji dodatkowych należy zgłosić najpóźniej dwa dni przed przyjęciem urodzinowym.
 22. Cena określona w ofercie urodzinowej obejmuje pobyt uczestnika przyjęcia ( w ramach ustalonych w umowie godzin przyjęcia ) bez względu na czas przebywania w lokalu.
 23. Dopłata do urodzin, następuje gotówką, najpóźniej w chwili zakończenia imprezy.
 24. 24.   W przypadku przyjęć urodzinowych/imieninowych z więcej niż jednym solenizantem/jubilatem do każdego pakietu należy doliczyć 100 PLN.
 25. Organizator przyjęcia odpowiada za szkody wyrządzone przez uczestników przyjęcia i ich rodziców/opiekunów prawnych na skutek nieprzestrzegania Regulaminu, a także spowodowane wskutek innego zawinionego działania lub zaniechania.
 26. Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje główny Regulamin Centrum Zabaw Kinderek.
GALERIA
WIRTUALNA WYCIECZKA
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy codziennie:
poniedziałek - piątek godz. 12.00 - 20.00
sobota, niedziela 10.00 - 20.00

Toruń, ul. Chrobrego 93
Tel. 503-090-135
e-mail: kinderek@kinderek.com.pl

Znajdź nas na facebook